آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه کباب مخصوص هلندی خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه کباب مخصوص هلندی خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه کباب مخصوص هلندی خوشمزه را در نمکستان برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه دلمه کباب خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم .این غذا جزء غذاهای سنتی هلند است و افراد سالخورده هلندی، هفته‌ای یک بار این دلمه را برای اعضای خانواده خود تهیه می‌کنند. برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم دلمه کباب مخصوص :

کلم برگ سفید یا قرمز ۲ عدد
آب گوشت ۲ لیوان
گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم
کره ۵۰ گرم
نان ساندویچ خرد شده ۸۰ گرم
پیاز سرخ شده ۲ قاشق غذا خوری
نمک و فلفل به میزان لازم

آموزش پخت دلمه کباب مخصوص,طبخ دلمه کباب مخصوص,روش پخت دلمه کباب مخصوص,پخت دلمه کباب مخصوص,پختن دلمه کباب مخصوص,طرز تهیه دلمه کباب مخصوص,طرز پخت دلمه کباب

طرز تهیه دلمه کباب مخصوص :

با ذکر بسم الله الرحمن الرحیم آشپزی رو آغاز می کنیم. ابتدا کلم برگ‌ها را به مدت ۱۰ دقیقه در آب‌جوش و نمک قرار می دهیم تا نرم شود. سپس برگ‌ها را به آرامی جدا کرده و در آبکش می گذاریم تا آب آن کشیده شود. برای درست کردن مواد دلمه گوشت چرخ کرده را با پیاز داغ تفت می دهیم. سپس نان ساندویچی خرد شده را به گوشت‌ چرخ کرده اضافه می کنیم و به آن نمک و فلفل می زنیم.

درون هر برگی یک تا دو قاشق گوشت چرخ کرده می ریزیم و آنرا می پیچیم. درون قابلمه ای که دلمه ها را چیده ایم آب گوشت و کره را اضافه می کنیم و می گذاریم به جوش بیاید. سپس حرارت را کم می کنیم و در قابلمه را محکم روی دلمه‌ها قرار می دهیم تا باز نشوند دلمه‌ها بعد از نیم ساعت کاملا پخته می‌شوند.

نکته ۱ : برای تزئین دلمه ها می توانیم از جعفری و ریحان تازه استفاده نماییم.

نکته ۲ : برای هضم بهتر غذا از گوجه فرنگی در کنار غذا استفاده می کنیم.