تبلیغات

خانه » رپورتاژ » مهاجرت به سیدنی استرالیا استان NEW SOUTH WALES

مهاجرت به سیدنی استرالیا استان NEW SOUTH WALES

مهاجرت به سیدنی استرالیا استان NEW SOUTH WALES

مهاجرت به سیدنی استرالیا استان NEW SOUTH WALES

مطالب این بخش درمورد مهاجرت به استرالیا سیدنی و استان نیو سوس ویل است. تمامی مطالبی که خواهید خواند برگرفته از کتاب استرالیایی شو می باشد.

مهاجرت به استرالیا سیدنی

استان نیو سوس ویل , و مرکز آن شهر سیدنی است که به عنوان معروف ترین مقصد توریست در دنیا شناخته شده است .

هم چنین این استان یکی از برترین مراکز تجاری در استرالیا نیز به حساب می آید . از نظر جغرافیایی این استان در مرکز شرقی قرار گرفته است . این استان تمایل بیشتری به بازار های منطقه آرام اسیا داشته است . اقتصاد این استان برترین شرایط , و کم ترین و به عبارتی بیشترین امنیت کاری و تجاری در اینجا وجود دارد .

شهر سیدنی بهترین و بزرگ ترین مرکز تبلیغاتی استرالیا است و مهم ترین و تاثیر گذار ترین موسسه های تجاری در این شهر قرار گرفته اند .

در شهر سیدنی رشد اقتصادی بسیار سریع صورت می گیرد و شرایطی را برای صنایع موجود که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند , به وجود آورده است .

اقتصادی قدرت مند

از آن جایی که اقتصاد استرالیا در حال پیشرفت است , تمامی تجارت و صنایع در همه اندازه و میزان اعبار و ثبات شان در اینجا قرار گرفته اند . میزان تولیدات در این استان بالغ بر ۵۰۸ بیلیون دلار آمریکا است که از شهرهای هنگ کنگ و کشور تایلند بیشتر است . تورم اقتصادی پایین و امنیت تجارت بالا هر دو , دو عامل مهم و تاثیر گذار در میزان بالای سرمایه گذاری ها محسوب می شود . و با پیش بینی هایی که در این زمینه شده است – حداقل ۳ درصد – چشم اندازهای تجاری و کاری در سطح بالایی قرار دارد .

به دلیل اقتصاد بزرگ و قدرتمندی که این استان دارد می تواند با بازارهای قدرتمند و بزرگ درنیا رقابت کنند . این استان خانه بیش از ۷ میلیون انسان است و ۱/۳ از جمعیت کشور را در خود جای داده است . مانند بزرک ترین شهر استرالیا , شهر سیدنی , در بزرگ ترین بازارهای بین المللی وارد شده است .

زیر ساخت هایی که مربوط به هوا , دریا , جاده و ریل است هم چنان در حال پیشرفت هستند .

نیروی کار با تجربه

استان نیو سوس ویل نیروی کاری با تجربه و با صلاحیت زیادی را تربیت می کند ؛ افرادی که سریعا با تکنولوژی های جدید خود را وفق می دهند و می توانند از ان ها بهر ببرند .

¼ از ساکنان این استان در کشورهای خارجی و ۱۷% از مردم زبانی به جز زبان انگلیسی , زبان رسمی شان است .

چهارچوب کاری رقابتی به منظور تجارت و بازرگانی

استان نیو سوس ویل زیر ساخت های پیشرفته ای را که کمپانی و شرکت های تجاری به منظور تجارت با آسیا به ان نیاز دارند , در اختیار دارد .

شهر سیدنی سرویس ها و صنایع ارتباطی و رسانه ای گسترده ای را در اختیار دارد , درست مانند سرویس های حمل و نقل که در سطح بالایی هستند .

به منظور تجارت و بازرگانی , این استان , دارای سرویس های حسابداری , قانونی , بانک داری , مدیریت و مهندسی است که جهت انجام تجارت بسیار لازم خواهند بود .

کیفیت بالای زندگی

این استان می تواند کیفیت های بالای زندگی را ارائه دهد . سطح بالای زندگی بر اساس فرهنگ غنی و تنوع  قومی و مذهبی است , که نمایان گر فرهنگ غنی مردم است . سیدنی به داشتن تئاتر و گالری های گسترده افتخار می کند و برنامه های جهانی مرتبط با فرهنگ و هنر برگزار می کند . هم چنین رستوران های مشهوری در اینجا واقع شده اند که غذاهای بین المللی محبوبی را عرضه می کنند .

جاذبه های طبیعی و خدادادی این استان در دنیا زبان زد خاص و عام است و در تمامی طول سال اب و هوایی معتدل و استوایی جریان دارد . وسایل سرگرمی و تفریح که در سطح عالی قرار گرفته اند شامل زمین های گلف و وسایل و امکانات ورزشی می شود که برای المپیک سال ۲۰۰۰ ساخته شده بودند .

مهاجران تجاری و توریست ها می توانند به سادگی از سبک زندگی ارام و مدرن این شهر لذت ببرند . هزینه های زندگی بسیار قابل قبول است . در مقایسه با سایر شهرهای صنعتی , سیدنی , از نظر وجود کمپانی خودرو , مدرسه های بین المللی و خصوصی و سرویس های گسترده سلامتی و بیمه ای , مقدار هزینه ها بسیار کم است . موارد مربوط به اسکان در سطح بالایی قرار دارد و فرد به راحتی می تواند خانه ای را خریداری و یا اجاره کند.

محدوده کمک جهت سرمایه گذاری

استان نیو سوس ویل مهاجران تجاری را تشویق و حمایت می کند تا به این جا آمده و شروع به سرمایه گذاری کنند و برنامه و اطلاعاتی نیز در اختیارشان قرار می دهد .

سرمایه گذاران قدرتمند و بزرگ می توانند از امکانات پیشرفته , اطلاعات و سرویس های ارجاع استفاده کنند که هدف از این کار افزایش رتبه تجاری , استخدام , صادرات و ایجاد شرایط مناسب برای استان است .

همچنین بخوانید:  نگاهی به گروه موسیقی ایوان بند

نشریه هایی در زمینه تجارت در کشورهای ویتنام , ماندارین , عربی , ایتالیا , آلمان و اسپانیا به چاپ رسیده است.

تجارت بر پایه عدالت NSW – چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم

ارزش ها و عادات در اجتماع استرالیایی متفاوت از بسیاری از کشورهای دنیا است . در کشور استرالیا , هر فردی می تواند از شرایط ناعادلانه ای که در محیط کار برایش اتفاق افتاده , شکایت کند . اپراتورهای تجاری و افراد تاجر باید از محدودیت هایی که تحت عنوان NSW وجود دارد آگاه شوند .

در بسیاری از مواقع , بسیاری از ما تحت تاثیر قانون بر پایه عدالت قرار گرفته ایم , بدون این که متوجه آن شده و ان را احساس کنیم ؛ برای مثال در هنگام خرید , کرایه کردن خانه , خرید خودرو یا خانه و نقل مکان اثرات قانون را احساس کرده ایم . تجارت بر پایه عدالت در محل کار , اطلاعات و کمک هایی به مشتری و تاجران درباره رویه عادلانه و مذهبی اعطا می کند .

تجارت بر پایه عدالت NSW , اطلاعات و همیاری لازم را به هر فردی ( مشتری و تاجر ) در استان نیو سوس ویل است پیشنهاد می کند . می توانیم درباره موارد مربوط به خرید , موتورسیکلت , خانه و بازسازی , مسائل مالی , شرکت ها , اجتماعات , اسامی شرکت ها و مدارک تجارت , به شما اطلاعاتی دهیم . در حال حاضر تجارت بر پایه عدالت جهت برقراری ارتباط با سایر سرویس های دولتی نیز در دسترس است .

یاری رساندن به خریدار خرید املاک و خدمات

ACL قوانین و وظایف در تمامی شرایط را مشخص می کند .   اما این مورد را به یاد داشته باشید , تاجران و خرده فروشان نیز قوانین و حقوقی دارند , بنابراین مطمئن شوید که تصمیم درست را گرفته و از تمامی موارد اطلاع دارید .

حدود خریدار – مشتری

آیا می دانستید در زمان خرید محصولات و موارد مربوطه , دارای حق و حقوقی نیز هستید ؟

تمامی محصولات و سرویس ها و خدماتی که خریداری می کنید , دارای پشتیبانی مشتری هستند .

علاوه بر آن , تمامی کالاهایی که خریداری می کنید باید دارای تمامی استانداردها باشد و اطلاعات محصول بر روی آن درج شده باشد .

کاملا غیر قانونی است که خرده فروشان محصولی را به قیمت گران تری به شما بفروشند .

هر زمانی که کالا و محصولی را خریداری می کنید در واقع توافق نامه ای را امضا می کنید که حقوق و مسئولیت ها بین شما و تاجر را اجرا می کند . برای مثال , در هنگام خرید خانه , خودرو , تلویزیون , و سایر فعالیت های روزانه تان , در واقع قراردادی میان شما به اجرا گذاشته شده است .

قرار داد در واقع به شکل یک رسید , فاکتور فروش و یا هر مدرک دیگر که نشان دهنده توافق شما و تاجر است است که هزینه هایی شامل مالیات , هزینه لغو کردن , خدمات پشتیبانی مشتری , گارانتی , جزییات ارسال سرویس و محصول , هزینه توافق درباره پرداخت و سایر موارد در آن ذکر شده اند . این وظیفه شما است که تمامی موارد را با دقت خوانده و بدانید که در چه مواردی توافق خود را اعلام کرده اید .

همیشه یک کپی از رسید , فاکتور فروش , فهرست محتوی بسته ارسالی یا توافق نامه را در جای امنی برای خود نگهداری کنید چرا که در هنگام برگرداندن , تعمیر و یا تعویض محصول به آن احتیاج خواهید داشت .

درباره کرایه در NSW چه جیزهایی را باید بدانید

در استرالیا بیشتر مردم خانه مورد علاقه خود را خریداری می کنند . هنگامی که می خواهید خانه ای در NSW کرایه کنید و به عنوان مستاجر شناخته شوید , دانستن حقوق و وظایف به شما در حل و یا پیشگیری از ایجاد مشکل که با مالک , اداره ثبت , هم خانه یا همسایه ها خواهید داشت , کمک خواهد کرد .

به منظور کرایه خانه باید قرار دادی مرسوم به توافق نامه اقامتی امضا کنید . هنگامی که خانه ای کرایه می کنید با صاحب خانه یک توافق نامه امضا می کنید . صاحب خانه می تواند در نقش اداره ثبت بازی کرده و مستقیما قرار داد را عقد کند در فصل های بعد راجع به کرایه خانه آموزش های دقیق تری داده ایم .

کتاب کانادایی شو

اگر میخواهید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید و نیاز به اطلاعاتی درمورد شرایط زندگی ، هزینه های زندگی ، چگونگی گرفتن اقامت و هزاران سوال دیگر در مورد مهاجرت به کانادا دارید حتما کتاب کانادایی شو را مطالعه کنید.

برای دانلود کتاب کانادایی شو بر روی لینک زیر کلیک کنید:

روش مهاجرت به کانادا – کانادایی شو

کتاب ترکی شو نیز منبع مناسبی برای آگاهی از شرایط کار و زندگی در ترکیه است. برای دانلود کتاب ترکی شو نیز می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

خرید ملک در ترکیه – ترکی شو

منبع :

سایت کوچر www.koucher.com


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*