معرفی انی کاظمی و سایت تاریخ ما
معرفی انی کاظمی و سایت تاریخ ما

معرفی انی کاظمی و سایت تاریخ ما چندین سال در مدرسه و دانشگاه به ما تاریخ آموختند، اما شاید کمتر به این موضوع پرداخته شد که چرا تاریخ می‌خوانیم و اصلا لزوم آموختن تاریخ چیست؟ تاریخ علمی است که رویداد‌های گذشته را برای ما بیان می‌کند و با بررسی نتایج و وقایع بعدی ، روابط […]

معرفی انی کاظمی و سایت تاریخ ما

معرفی انی کاظمی و سایت تاریخ ما

چندین سال در مدرسه و دانشگاه به ما تاریخ آموختند، اما شاید کمتر به این موضوع پرداخته شد که چرا تاریخ می‌خوانیم و اصلا لزوم آموختن تاریخ چیست؟ تاریخ علمی است که رویداد‌های گذشته را برای ما بیان می‌کند و با بررسی نتایج و وقایع بعدی ، روابط بین حوادث را یافته و به این طریق ما را از نتایج تصمیماتمان آگاه‌تر می‌کند.

جست و جو در میان انبوه منابع برای یافتن اطلاعات کاری سخت و وقت گیر است. به همین خاطر این روزها با گسترش فضای اینترنتی در ایران و جهان، تمایل به مطالعه مطالب در سایت‌ها بیش از پیش شده است.

به همین خاطر عده‌ای از دوستداران تاریخ و فرهنگ به کوشش انی کاظمی دور یکدیگر جمع شده و بر آن شدند تا یک بستر مناسب جهت گسترش فضای فرهنگی و تاریخی کشور فراهم آورند و اقدام به تاسیس یک وبسایت تاریخی نمودند.

تاریخ ما، گسترش فرهنگ و تاریخ در بستر وب

این بستر که هم اکنون تاریخ ما نامیده می‌شود، فرزند و محصول تلاش‌های مداوم و ۱۳ ساله این افراد است که با کوشش های خود آرزو دارند تا مردم کشور عزیزمان ایران را بیش از پیش با تاریخ ایران آشنا نمایند. زیرا شناخت تاریخ باعث می‌شود خود و پیشینیان خود را بهتر بشناسیم و اتفاقات و پیامد‌های امروز و دیروز را بهتر مقایسه کنیم.

معرفی انی کاظمی و سایت تاریخ ما

بخش‌های مختلف تاریخ ما

تاریخ ما طی ۱۳ سال فعالیت منظم خود ، دارای ۱ میلیون صفحه ایندکس شده در گوگل است و از بخش‌های متنوعی تشکیل شده که طبق سلیقه خود می‌توانید به مطالعه هر بخش بپردازید.  بخش معرفی مشاهیر، آهنگ های قدیمی، اساطیر و افسانه‌ها، دانلود کتاب رایگان و اخبار میراث فرهنگی نیز از دیگر بخش‎‌های این وبسایت است که به ۳ زبان انگلیسی، عربی و ترکی در اختیار مشتاقان تمدن و فرهنگ قرار گرفته است. تاریخ آمریکا، تاریخ مصر، تاریخ ایران و جهان از بخش های مختلف سایت تاریخ ما به شمار می روند.

همچنین بخوانید:  خرید کامیون کارکرده

تاریخ ما مناسب چه کسانی است؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال رویداد‌های تاریخی و باستانی هستید و می‌خواهید در مورد گذشته‌ها چیزهای بیشتری بدانید، حتما به سایت تاریخی تاریخ ما سر بزنید. شما می‌توانید از منوی بالای آن به تمام دسته‌بندی‌ها دسترسی داشته باشید و مطلب مورد نظر خود را بیابید.