خرید کاندوم ! {+بدون خجالت + با اطمینان + محرمانه }!
خرید کاندوم ! {+بدون خجالت + با اطمینان + محرمانه }!

بعضی از ما قبل و در حین خرید محصولات زناشویی احساس استرس داریم که مبادا جایی که میرویم مکان نامناسب و شلوغی باشد و از طرفی نتوانیم در همان لحظه آن چیزی که مد نظرمان هست را بخریم. خرید کاندوم میتونه یک پیشنهاد زناشویی باشه ولی در زندگی زناشویی و یا بیرون از زندگی همسری […]

فروشگاه زناشویی و رسمی تیبوکا

بعضی از ما قبل و در حین خرید محصولات زناشویی احساس استرس داریم که مبادا جایی که میرویم مکان نامناسب و شلوغی باشد و از طرفی نتوانیم در همان لحظه آن چیزی که مد نظرمان هست را بخریم. خرید کاندوم میتونه یک پیشنهاد زناشویی باشه ولی در زندگی زناشویی و یا بیرون از زندگی همسری برای بقای بیشتر و داشتن بهداشت و ایمنی همراه با لذت لازمت میشه!

با بررسی های اخیر نمکستان از مرکز آمار، سن خرید کاندوم و لوازم زناشویی و بهداشتی به سن ۱۴ سال رسیده است. و در بین این بررسی ها، اکثر مردم کشورعزیزمان ایران برای خرید کاندوم ، ژل و اسپری های تاخیری  زناشویی خجالت میکشند و از همین رو خجالت کشیدن موجب تباهی خیلی از آنها چه در خرید بلکه در مراحلی از زندگی دچار بحران میکند.

هم اکنون این نوع وسایل بهداشتی زناشویی جزو مهم زندگی زناشویی شده است و هر کسی (با توجه به بد دانستن آن ) بر اساس نیازی که دارد محصول مورد نظر را انتخاب میکند. یکی از اصلی ترین وسیله بهداشتی زناشویی کاندوم است ، درضمن وظیفه اصلی کاندوم ، جلوگیری از بیماری های مقاربتی std و جلوگیری از باراداری ناخواسته میباشد.

در ایران چندین سال است که تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی جهت فروش این اقلام شروع به کار کرده و پیشرفت خوبی در این زمینه داشته اند. با توجه به این که تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی در این زمینه بصورت تخصصی کار می کنند، اما انتخاب یک وبسایت مناسب و قابل اعتماد برای مشتریان سخت است. لذا ما تصمیم گرفتیم یک فروشگاه اینترنتی که بسیار فعال، باکیفیت و با قیمت اقتصادی که در این زمینه کار میکند  ( با توجه به نظرات مثبت بسیاری از مشتریان نسبت به آن ) را به شما معرفی کنیم.

طبق بررسی های ما  فروشگاه زناشویی و رسمی تیبوکا با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و لگو ساماندهی از وزارت صنعت معدن و تجارت، ما را ایجاب کرد تا این فروشگاه اینترنتی زناشویی را به شما معرفی کنیم. در ادامه به سرویس های با کیفیت این فروشگاه که برای شما بسیار مهم و ارزشمند است می پردازیم.

  • مشاوره تخصصی: این وبسایت با مشاوران تخصیصی که دارد امکان انتخاب محصول مناسب را برای شما فراهم می کند.
  • ضمانت بهترین قیمت: این وبسایت نسبت به وبسایت های دیگر از قیمت مناسب تری برخوردار است.
  • با کیفیت و اصل بودن کالا: فروشگاه اینترنتی تیبوکا با دارا بودن تمامی کالاهای کاملا اورجینال و با کیفیت و مجوز های لازم برای فروش در سطح کشور توانسته رضایت ۹۸% رابه خود جلب کند.
  • ارسال کاملا محرمانه:این سبد اینترنتی تمام تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان و روند ارسال کالا به کار گرفته، بدین ترتیب که کالای خریداری شده تنها در بسته بندی های خاص به گونه ای که قابل تشخیص برای دیگران نباشد ارسال می کند و مامور پست به هیچ عنوان از محتویات داخل بسته اطلاعی ندارد.
  • ارسال سریع: کاربرانی که ساکن تهران هستند میتوانند سفارش خود را در همان روز ثبت سفارش دریافت نمایند و کاربران غیر از ساکن تهران سفارشات خود را از طریق پست پیشتاز که سریع ترین روش ارسال پستی است دریافت می کنند
  • پرداخت در محل: به منظور سهولت و اعتماد مشتریان، فروشگاه آنلاین تیبوکا برای تهرانی های عزیز که امکان پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب هزینه سفارش برایشان فراهم نیست سرویس «پرداخت در محل» در نظر گرفته شده است.
همچنین بخوانید:  پیشنهاد خرید سرور مجازی ویندوز از هاستینگ آذرآنلاین

در پایان یک مسئله و سوال بسیار کنجکاو کننده برای بهار نیوز پیش آمده : که این فروشگاه چگونه توانسته خرید کاندوم برای خارج از کشور را فراهم کند؟؟؟؟

توجه! با توجه به مشکل اصلی خجالت و افکار منفی مردم نسبت به خرید کاندوم از داروخانه در این بررسی به خرید کاندوم از داروخانه نپرداختیم.