۵ ترفند و نکته برای خرید اینترنتی لباس
۵ ترفند و نکته برای خرید اینترنتی لباس

۵ ترفند و نکته برای خرید اینترنتی لباس خرید اینترنتی لباس ۲ رو دارد. شاید اینکه شما نمی توانید پارچه لباس و جنس را احساس کنید خوشایند نباشد، اما بسیاری از راه های خرید اینترنتی بدون پشیمانی از خرید وجود دارد.مزایای بسیاری برای خرید اینترنتی وجود دارد مانند راحتی در هنگام خرید. مزایای دیگر شامل: […]

۵ ترفند و نکته برای خرید اینترنتی لباس

خرید اینترنتی لباس ۲ رو دارد. شاید اینکه شما نمی توانید پارچه لباس و جنس را احساس کنید خوشایند نباشد، اما بسیاری از راه های خرید اینترنتی بدون پشیمانی از خرید وجود دارد.مزایای بسیاری برای خرید اینترنتی وجود دارد مانند راحتی در هنگام خرید. مزایای دیگر شامل: تعداد انتخاب تقریبا نامحدود و توانایی مقایسه بدون ترک میز کار شماست!

 

5 ترفند و نکته برای خرید اینترنتی لباس

در اینجا ۵ ترفند برای کمک به تجربه خرید سایبری شما را شرح می دهیم:

۱) اندازه ی سایزهای خود را بدانید.

سایزهای خود را مانند سایز دورکمر، کف پا، طول بازو، دور سینه، قد و… اندازه بگیرید. یک روش برای تقلب این است که یک قطعه لباس مثلا تیشرت زنانه، مانتو زنانه و کفش مجلسی را که کاملا متناسب شماست اندازه گیری کنید و از آن ها برای مقایسه استفاده کنید.

۲) مانیتورتان قابلیت نمایش طیف رنگ های زیاد داشته باشد.

اگرچه مانیتورها برای نمایش میلیون ها رنگ پیشرفت کرده اند، اما آیتم مورد نظر شما ممکن است کمی از رنگ واقعی متفاوت تر باشد. اگر مطمئن نیستید، برای پیدا کردن این که آیا قرمز "قرمز گوجه فرنگی" یا "شراب قرمز" است، با فروشنده تماس بگیرید.

 

  5 ترفند و نکته برای خرید اینترنتی لباس

 

۳) هزینه حمل و نقل را مد نظر بگیرید.

برای جلوگیری از پرداخت هزینه حمل و نقل ، چندین مورد را در یک زمان خرید کنید. یا بهتر است، به دنبال خرده فروشان که دارای حمل و نقل رایگان هستند بروید!

۴) قوانین و شرایط بازگشت کالا و مرجوع کردن را بدانید.

اکثر خرده فروشان اینترنتی به شما اجازه می دهند که لباس ها را در یک دوره مشخص مرجوع کنید. با دانستن شرایط هر فروشگاه شما می دانید که خرید شما یک فروش نهایی است و یا امکان بازگشت نیز دارد.

۵) شهرت فروشنده یا سایت را بررسی کنید.

نظرات مشتریان قبلی را در مورد فروشگاه و محصولات بخوانید و اطمینان حاصل کنید که از چیزی که خرید می کنید راضی هستید:

همچنین بخوانید:  آشنایی با انواع باتری‌ های مورد استفاده در خودروی برقی

 آیا مردم معمولا از آنچه خریدند و زمانی که آن ها آن را دریافت کرده اند، راضی هستند؟ آیا در نظرات در مورد خدمات خیلی خوب به مشتری و یا حمل و نقل سریع صحبت می کنند؟ این ها را حساب کنید.