برای مسافرت تعطیلات عید چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
برای مسافرت تعطیلات عید چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

برای مسافرت تعطیلات عید چه اقداماتی باید انجام دهیم؟     تعطیلات عید نزدیک است. خرید لباس، خانه‌تکانی، برنامه‌ریزی برای مسافرت و دید و بازدیدها اقداماتی است که اکثر خانواده‌ها و افراد در این برهه زمانی انجام می‌دهند. اگر بخواهیم به فکر یک سفر خارج از کشور باشیم باید مقدمات زیادی را از الآن فراهم […]

برای مسافرت تعطیلات عید چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 خرید آنلاین بیمه مسافرتی از بیمیتو

 

تعطیلات عید نزدیک است. خرید لباس، خانه‌تکانی، برنامه‌ریزی برای مسافرت و دید و بازدیدها اقداماتی است که اکثر خانواده‌ها و افراد در این برهه زمانی انجام می‌دهند. اگر بخواهیم به فکر یک سفر خارج از کشور باشیم باید مقدمات زیادی را از الآن فراهم کنیم. پیگیری برای اخذ ویزا، انتخاب کشور مقصد، تور مناسب، دریافت ارز و… اقداماتی است که باید از الآن برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم. یکی از این اقدامات که باید به آن توجه کافی داشت، بیمه مسافرتی است. این بیمه برای اخذ ویزا در اکثر سفارت‌خانه‌ها الزامی است اما حتی اگر وجود آن لازم نباشد مزایای زیاد آن باعث می‌شود به خرید آن فکر کنیم. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که از کجا می‌توان بهترین بیمه مسافرتی را خریداری کرد؟

خرید بیمه مسافرتی در کمتر از ۵ دقیقه

خرید اینترنتی بیمه مسافرتی از بیمیتو

 

برای خرید بیمه مسافرتی می‌توان به یکی از نمایندگی‌های بیمه موردنظر خود مراجعه کرد و این بیمه را خریداری کرد. این کار هم وقت زیادی از ما صرف می‌کند و هم با این روش متوجه نمی‌شویم که بیمه‌ای که خریداری کرده‌ایم بیمه خوبی است یا خیر.

 

خرید آنلاین بیمه مسافرتی از بیمیتو  این ۲ مشکل مطرح شده در بالا را ندارد؛ یعنی می‌توان وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن بیمیتو شد و نرخ بیمه مسافرتی ایران ، البرز، سامان و… را از طریق این سامانه مشاهده کرد. علاوه بر نرخ می‌توان سایر مشخصات بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف را نیز با یکدیگر مقایسه کرد و مطمئن شد که بیمه‌ای که خریداری کرده‌ایم هم از نظر قیمتی و اقتصادی به‌صرفه است و هم کیفیت ارائه خدمات بالایی دارد. معمولاً این بیمه‌نامه توسط تورهای گردشگری و مسافرتی خریداری می‌شود و بیمه‌گزار درباره کم و کیف این بیمه هیچ اطلاعاتی ندارد؛ اما با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توان بیمه نامه مسافرتی سامان ، پاسارگاد، ایران و… را با یکدیگر مقایسه کرد و با توجه به اولویت‌های خود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرد. بیمه مسافرتی در مواقع بروز حادثه و مشکل در سفر مثل تأخیر بار همراه مسافر، انواع بیماری‌ها در سفر، گم شدن مدارک شناسایی و… شرکت بیمه را متعهد به پیگیری و پرداخت خسارت می‌کند.

همچنین بخوانید:  معرفی پیشرفته ترین همسایه ایران ، دبی + تصاویر

می‌توانید همین الآن وارد سامانه بیمیتو شوید تا ببینید که با وارد کردن اطلاعاتی ساده می‌توان فهرستی از تمام بیمه‌های مسافرتی را مشاهده کرد و در کمترین زمان ممکن بیمه مناسب خود را خرید. بیمیتو خرید آگاهانه بیمه را محقق کرده است!