برترین سایت های فروش صنایع دستی
برترین سایت های فروش صنایع دستی
آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی نفیس دست ساز و ارایه‌ی محصولات صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته بندی های فاخر تاسیس شده‌ است.

سایت آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی نفیس دست ساز و ارایه‌ی محصولات صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته بندی های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی شده تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.محصولات تولید شده در این مجموعه، علاوه بر بسته بندی‌های فاخر، دارای شناسنامه‌ای دو زبانه در خصوص مراحل تولید هر محصول است.

برترین سایت های فروش صنایع دستی

سایت لوکس آرا 

وب‌سایت لوکس‌آرا(luxara.ir) به عنوان یک فروشگاه تخصصی آثار هنری و دست‌سازه‌ها، بستری را فراهم ‌آورده است که هنرمندان علاوه بر امکان فروش آثار خود، بتوانند آموزش‌های مدنظر خود را نیز تهیه کنند. همچنین فروشندگان و تامین‌کننده‌های مواد اولیه نیز می‌توانند در این سامانه محصولات خود را برای هنرمندان ارائه کنند.

این اولین بار است که یک فروشگاه آنلاین آثار هنری به صورت تعاملی می‌تواند هم‌زمان هم فروشنده آثار باشد و هم بخشی از فرایند زنجیره تامین را برای مشتریان خود فراهم کند.

هدف اصلی مجموعه لوکس‌آرا، حمایت از هنر و صنایع دستی نفیس ساخته شده با دستان هنرمندان ایرانی است.در این راستا  luxara با ایجاد وبلاگ و آموزش های رایگان سعی کرده است به این بستر کمک بیشتری را بکند.

تهیه مواد اولیه مورد استفاده در آثار هنری از اصلی‌ترین دغدغه‌های هنرمندان است؛ چرا که مرغوبیت، هزینه اولیه و دسترسی به موقع به مواد مورد نیاز در کیفیت و قیمت تمام شده آثار هنری تاثیر به‌سزایی دارد. برخی از آثار هنری و دست‌سازه‌های تزئینی و خانگی متشکل از چندین نوع ماده مختلف است که تهیه تفکیک شده آنها نه تنها به وقت زیاد نیاز دارد، بلکه باعث می‌شود قمیت تمام شده مواد اولیه، صرفه اقتصادی تولید آن را توجیه نکند. بر همین اساس عرضه مواد اولیه مورد نیاز در تولید آثار هنری از مهم‌ترین محصولاتی است که فروشگاه لوکس‌آرا در قالب بسته‌های آماده‌ (مخصوص هر اثر) تهیه و ارائه می‌کند.

هدف از عرضه این بسته‌ها تسهیل مسیر تولید صنایع دستی داخلی و رونق بازار کار هنرمندان است. بر اساس این که در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت هستید، می‌توانید از این بسته‌ها برای تولید اثر خود استفاده کنید. به همین دلیل اکثر هنرمندان توانایی تولید و فعالیت در چندین حوزه مختلف را دارند. این بسته‌ها به همراه آموزش عرضه می‌شوند که علاقه‌مندان به تولیدات هنری را قادر می‌سازند که با صرف نظر از موقعیت جغرافیایی و محل سکونت بتوانند به صورت خودآموز محصولات جدیدتری را تولید و عرضه کنند.

سایت لوکس آرا 

سایت هنریاب

رسالتی که گروه «هنریاب» سنگینی آنرا احساس میکند نه تنها این میراث کهن و پشتوانه ی هزاران ساله است بلکه احترام و ارج نهادن به هنرمندانی است که تفکر و احساس های ناب خویش را در آثار هنری خود بر جای گذاشته اند تا ما با عشق به این آثار و صاحبان اثر، زیبایی و طبیعت را به زندگی خود بیاوریم و به توسعه ی این صنعت پاک کمک کنیم.
ایران که جزء سه کشور برتر دنیا در تولید صنایع دستی (و به لحاظ تنوع در رأس همه ی کشورهای دنیاست) و پیشینه ای قوی و غنی در ارائه ی هنرهای تجسمی دارد یکی از کانون های مهم فرهنگی و هنری جهان است که شایسته ی آن است جایگاهی بهتر و والاتر در سهم اقتصادی هنر جهان داشته باشد.
گروه «هنریاب»، همت گماشته است هنری را که میراث سرزمین مادری مان است یکی از بهترین و بزرگترین مراکز عرضه ی این آثار در دنیا باشد و ثابت کنیم که “هنر نزد ایرانیان است و بس”.
ما سازمانی هستیم شایسته و توسعه محور و همسو با صنعت توریسم و گردشگری، که قصد دارد در کنار استادان و هنرمندان و دانشجویان، جایگاه واقعی صنایع دستی و هنرهای تجسمی ایران را به مردمان دیگر سرزمین ‌ها بشناساند و جایگاهی قابل اعتماد باشد برای تعامل، خرید و فروش محصولات هنری و ارتباط هنردوستان ایرانی.
همچنین «هنریاب» قصد دارد مکانی برای ترویج و احیاء فرهنگ آموزش و مطالعه و ارتقاء این هنرها باشد و محلی برای تبادل اندیشه ‌ها و تجربه ‌ها و آموخته های هنرمندان، هنردوستان و استادان.
بی شک خاستگاه اصلی این آثار هنری، ذوق و تلاش و تفکر هنرمندان و استادانی است که با عشق، بخشی از وجود خویش را در دل این آثار پدید آورده اند و این زیبایی ‌ها را آفریده اند و «هنریاب» جلوه گاه و تجلی گاه و ویترین این آثار ارزشمند است. ما به این میراث ارزشمند پایبند و وامداریم و هر روز برای رشد و پیشرفت و توسعه ی این “هنر- صنعت” از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

همچنین بخوانید:  ۱۲ میان وعده سالم که گرسنگی عصرانه شما را به راحتی برطرف می کند

سایت هنریاب

سایت هفت گردون

صنایع دستی ایران محل تلاقی هنر، ذوق و تلاش روح خلاق ایرانی است و هفت گردون خیال پلی است که جویندگان را به سرچشمه زلال آفرینش گران آن رهنمون می سازد.ما با عنوان شرکت تعاونی بازرگانی هفت گردون خیال به شماره ثبت ۴۹۳۷۹۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۹۳۵۹۹۲ در ابتدای سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده و با دریافت مجوز رسمی از اداره تعاون و سایر مراجع ذیصلاح  به صورت رسمی و قانونی وارد عرصه هنر و صنایع دستی شدیم.

هفت گردون در راستای رسیدن به دو هدف سترگ، متعهدانه قدم در این راه گذارد.. اول آشتی ایرانیان و نیز آشنایی هنر دوستان غیر ایرانی با صنایع دستی فاخر و اصیل ایران و دوم تشویق افراد، ارگان ها و سازمان ها به خرید محصولات هنری و فرهنگی ایرانی به عنوان هدیه شخصی یا سازمانی به جای محصولات بی کیفیت وارداتی. ما در تلاشیم با استفاده از سه بستر وبسایت، فضای مجازی و بازار آفلاین، پیغام اثرگذاری صنایع دستی فاخر را به گوش تمامی کسانی که می خواهند با خریدو اهدای  هدیه ماندگار شوند، برسانیم.

پس با به کارگیری تیم های کارشناسی، گرافیک، بسته بندی، IT، بازار یابی حرفه ای و … راهی را به سوی اهداف و تعهدات خویش آغاز کرده و با کمک خداوند متعال و همچنین با ایجاد محتوای مناسب و ایجاد آگاهی، موفق به همکاری و ارائه خدمات به افراد و مشتریان گوناگون  از افراد، ارگان ها، سازمان ها و … در داخل و خارج از مرزهای میهن عزیزمان شدیم.

هر چند زمینه اصلی فعالیت ما اقناع مدیران سازمان ها برای تهیه این گروه محصولات از طریق ایجاد مجموعه ای شکیل در بسته بندی های متفاوت و متنوع و هم چنین نگاه کیفی به مقوله صنایع دستی و هدایای نفیس بود، اما به تدریج با اقبال ایرانیان داخل و خارج برای خرید محصولات به عنوان هدایای مناسبتی و شخصی نیز روبرو شدیم. پس بر آن شدیم تا سرویس و خدمات ویژه ای را برای این گروه از عزیزان ارائه نمائیم که بیشتر مبتنی بر فضای مجازی می باشد.

همچنین شرکت هفت گردون با در نظر گرفتن شرایط ویژه مانند ارائه کارت های تخفیف برای مشتریان وفادار، تلاش در جذب همه اقشار علاقمند به این حوزه را دارد.

ما بر این عقیده ایم که ترکیبی ظریف، دقیق و خلاقانه از صنایع دستی اصیل ایرانی با بسته بندی مطابق با سطح و کیفیت آن، می تواند این محصولات را به حریفی بی رقیب حتی برای هدایای لوکس خارجی تبدیل کند و بازارهای داخل و خارج را در دست گیرد.

چشم انداز هفت گردون روزی است که محصولات و خدمات ما انتخاب اول اهدای هدیه برای هر فرد و سازمان ایرانی باشد.

سایت گلیمو

گیلیمو بازاری است برای هنرمندان خلاق جای جای استان اردبیل. شما در گیلیمو می توانید به طور مستقیم با هنرمند ارتباط برقرار می کنید و محصولاتشان را با مشاهده و بررسی بخرید.