آموزش کامل طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ
آموزش کامل طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ را در نمکستان بخوانید. ابتدا باید لوبیا چشم بلبلی ها را خوب با آب شسته و کنار بگذارید تا آبشان برود...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم بوقلمون و خوراک سبزیجات :

پیاز متوسط ساتوری خرد شده ۱ عدد
سیر متوسط خرد شده ۳ عدد
گوشت بوقلمون چرخ کرده یک پیمانه
فلفل سبز تو خالی شده چهار مثقال
گوجه فرنگی پوست کنده ۱۵ مثقال
لوبیای چشم بلبلی ۱۵ مثقال
پونه تازه کوهی خرد شده ۲ قاشق سوپ خوری
سیلانترو تازه خرد شده ۳ قاشق سوپ خوری
نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم

بوقلمون شکم پر بوقلمون گوشتی خوراک بوقلمون طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات طرز تهیه خوراک بوقلمون و سبزیجات خوراک بوقلمون آسان

طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات :

با آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات ابتدا باید لوبیا چشم بلبلی ها را خوب با آب شسته و کنار بگذارید تا آبشان برود.

در همین حال سیرها و پیاز را پوست گرفته و خرد کنید و برای مدت ۵ دقیقه بگذارید در همان حالت بمانند تاخواص آنها به حد عالی برسد. یک ظرف متوسط انتخاب کرده و یک قاشق غذاخوری از آب مرغ درون آن بریزید تا گرم شود.

پیاز را درون ظرف حاوی آب مرغ بریزید و برای ۵ دقیقه مداوم هم بزنید و بعد سیر را به همراه گوشت بوقلمون چرخ کرده با مقداری نمک و فلفل به آن بیفزاید و به هم زدن ادامه دهید تا برای ۵ دقیقه دیگر گوشت بوقلمون درون ظرف از هم دیگر جدا شود. گوجه فرنگی را به همراه ، فلفل و آب گوشت بوقلمون با هم مخلوط کنید و به بقیه مواد اضافه کنید و اجازه دهید بجوشد.

حرارت شعله اجاق را ملایم کنید و اجازه دهید برای ۱۰ دقیقه دیگر مواد بجوشند. سپس لوبیا را اضافه کنید و اجازه دهید برای ۲ دقیقه به آرامی بجوشد و بعد سبزیجات دیگر را بیفزاید و در آخر نمک و فلفل به آن بزنید.