آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ

آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.   مواد لازم بوقلمون و خوراک سبزیجات […]

آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ

بوقلمون شکم پر بوقلمون گوشتی خوراک بوقلمون طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات طرز تهیه خوراک بوقلمون و سبزیجات خوراک بوقلمون آسان

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

 

مواد لازم بوقلمون و خوراک سبزیجات

پیاز متوسط ساتوری خرد شده   1 عدد
سیر متوسط خرد شده   3 عدد
گوشت بوقلمون چرخ کرده   یک پیمانه
فلفل سبز تو خالی شده   چهار مثقال
گوجه فرنگی پوست کنده   15 مثقال
لوبیای چشم بلبلی   15 مثقال
پونه تازه کوهی خرد شده   2 قاشق سوپ خوری
سیلانترو تازه خرد شده   3 قاشق سوپ خوری
نمک و فلفل سیاه   به مقدار لازم

طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات

با آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات ابتدا باید لوبیا چشم بلبلی ها را خوب با آب شسته و کنار بگذارید تا آبشان برود.در همین حال سیرها و پیاز را پوست گرفته و خرد کنید و برای مدت 5 دقیقه بگذارید در همان حالت بمانند تاخواص آنها به حد عالی برسد.یک ظرف متوسط انتخاب کرده و یک قاشق غذاخوری از آب مرغ درون آن بریزید تا گرم شود.

پیاز را درون ظرف حاوی آب مرغ بریزید و برای 5 دقیقه مداوم هم بزنید و بعد سیر را به همراه گوشت بوقلمون چرخ کرده بامقداری نمک و فلفل به آن بیفزاید و به هم زدن ادامه دهید تا برای 5 دقیقه دیگر گوشت بوقلمون درون ظرف از هم دیگر جدا شود.گوجه فرنگی را به همراه ، فلفل و آب گوشت بوقلمون با هم مخلوط کنید و به بقیه مواد اضافه کنید و اجازه دهید بجوشد.

حرارت شعله اجاق را ملایم کنید و اجازه دهید برای 10 دقیقه دیگر مواد بجوشند.سپس لوبیا را اضافه کنید و اجازه دهیدبرای 2 دقیقه به آرامی بجوشد و بعد سبزیجات دیگر را بیفزاید و در آخر نمک و فلفل به آن بزنید.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کاستارد برنج

آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ