آموزش کامل طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ
آموزش کامل طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوش طعم و لذیذ را در نمکستان بخوانید. ابتدا باید لوبیا چشم بلبلی ها را خوب با آب شسته و کنار بگذارید تا آبشان برود...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم بوقلمون و خوراک سبزیجات :

پیاز متوسط ساتوری خرد شده۱ عدد
سیر متوسط خرد شده۳ عدد
گوشت بوقلمون چرخ کردهیک پیمانه
فلفل سبز تو خالی شدهچهار مثقال
گوجه فرنگی پوست کنده۱۵ مثقال
لوبیای چشم بلبلی۱۵ مثقال
پونه تازه کوهی خرد شده۲ قاشق سوپ خوری
سیلانترو تازه خرد شده۳ قاشق سوپ خوری
نمک و فلفل سیاهبه مقدار لازم

بوقلمون شکم پر بوقلمون گوشتی خوراک بوقلمون طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات طرز تهیه خوراک بوقلمون و سبزیجات خوراک بوقلمون آسان

طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات :

با آموزش طرز تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه بوقلمون و خوراک سبزیجات ابتدا باید لوبیا چشم بلبلی ها را خوب با آب شسته و کنار بگذارید تا آبشان برود.

در همین حال سیرها و پیاز را پوست گرفته و خرد کنید و برای مدت ۵ دقیقه بگذارید در همان حالت بمانند تاخواص آنها به حد عالی برسد. یک ظرف متوسط انتخاب کرده و یک قاشق غذاخوری از آب مرغ درون آن بریزید تا گرم شود.

پیاز را درون ظرف حاوی آب مرغ بریزید و برای ۵ دقیقه مداوم هم بزنید و بعد سیر را به همراه گوشت بوقلمون چرخ کرده با مقداری نمک و فلفل به آن بیفزاید و به هم زدن ادامه دهید تا برای ۵ دقیقه دیگر گوشت بوقلمون درون ظرف از هم دیگر جدا شود. گوجه فرنگی را به همراه ، فلفل و آب گوشت بوقلمون با هم مخلوط کنید و به بقیه مواد اضافه کنید و اجازه دهید بجوشد.

حرارت شعله اجاق را ملایم کنید و اجازه دهید برای ۱۰ دقیقه دیگر مواد بجوشند. سپس لوبیا را اضافه کنید و اجازه دهید برای ۲ دقیقه به آرامی بجوشد و بعد سبزیجات دیگر را بیفزاید و در آخر نمک و فلفل به آن بزنید.