هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟
هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟

هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟ نمکستان » مقاله جالب در مورد عطرهای مورد علاقه هنرمندان مشهور ، در ادامه با ماهمراه باشید هنرپیشه ها و افراد مشهور تاثیر بسیاری در فروش لوازم آرایش و لباس در سراسر دنیا دارند. همۀ ما می خواهیم بدانیم هنرپیشه یا فرد مشهور مورد علاقمان چه […]

هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟

هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

نمکستان » مقاله جالب در مورد عطرهای مورد علاقه هنرمندان مشهور ، در ادامه با ماهمراه باشید

هنرپیشه ها و افراد مشهور تاثیر بسیاری در فروش لوازم آرایش و لباس در سراسر دنیا دارند. همۀ ما می خواهیم بدانیم هنرپیشه یا فرد مشهور مورد علاقمان چه می پوشد یا چه عطری می زند و شاید آن عطر انتخاب خودمان هم باشد. بسیاری از افراد مشهور برای خود یک عطر انتخاب می کنند و بیشتر مواقع از آن استفاده می کنند، حال ممکن است شما هیچ گاه نزدیک آنها نشوید تا بدانید چه عطری زده اند. در اینجا چندتن از افراد مشهور و عطرهای مورد علاقه شان ذکر شده است.

Emma Stone : Chanel Gardenia

اگر تا به حال وارد باغی شده اید که به تازگی گل ها و علف های آن را مرتب کرده اند می توانید حدس بزنید که این عطر چه رایحه ای دارد. در این عطر رایحه گل ها چندان غلیظ نیست و باعث می شود افراد بخواهند هرچه بیشتر کنارتان بایستند تا هر چه بیشتر از رایحه آن لذت ببرند. گفته می شود نه تنها اما استون این عطر را همیشه و حتی در سفر با خود به همراه دارد بلکه شب ها آن را روی بالش خود اسپری می کند تا بهتر بخوابد.

هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطر می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

Victoria Beckham : Creed Royal Water

این عطر معمولاً مورد انتخاب افراد خانواده های سلطنتی و بسیار ثروتمند است. ویکتوریا از خانواده های سلطنتی نیست اما بدون شک سلیقه ای مثال زدنی داشته و البته همیشه اشرافی زندگی کرده است. این عطر به اندازه ای جالب و خوشبو است که گویی شما نیز به کاخ هایی همچون باکینگام تعلق دارید و عطر تند مرکبات به گونه ای در این عطر حس می شود که با هیچ عطر دیگری قابل مقایسه نیست و این یکی از نکات مثبت محسوب می شود.

همچنین بخوانید:  راهنمای سفر به دبی و اخذ ویزا

بازیگران مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

Rihanna and Taylor Swift : Escada Moon Sparkle

ریانا همیشه صاحب سبک بوده و بهترین ها را انتخاب می کند. این عطر دارای رایحه ای شیرین و میوه ای است و بیشتر مورد توجه خانم های جوان قرار می گیرد. خواننده مشهور تیلور سویفت” href=”https://namakstan.net/taylor-swift.html” target=”_blank” rel=”noopener”>تیلور سویفت نیز طرفدار این عطر است و اگر شما از طرفداران آنها هستید با انتخاب این عطر خواهید دید که بسیار خوش سلیقه اند.

افراد مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

Anne Hathaway : Lancome Magnifique

او نه تنها از این عطر استفاده میکند بلکه برای کمپین تبلیغاتی آن شرکت داشته است و بارها گفته که عاشق این عطر بوده و همیشه از آن استفاده می کند. این عطر دارای رایحه گل ها و مرکبات است.

هنرپیشه عطر می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

Amanda Seyfreid : Bulgari Green Tea

این دقیقاً همان عطری است که باعث می شود دیگران در فکر فرو بروند و در نهایت اسم عطرتان را بپرسند. این عطر دارای رایحه های سبز تلفیق شده با مرکبات و کمی رایحه چوب است. این رایحه برای روز و شب مناسب است، پس می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر جا از آن استفاده کنید.

هنرپیشه ها چه عطری می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

Blake Lively : Gucci Eau Premier

اگر عطرهایی با بوی ملایم گل ها و اندکی رایحه مرکبات را می پسندید شما دقیقاً سلیقه بلیک لایولی را دنبال می کنید. این عطر مناسب محیط کار و کلاس درس و همینطور مناسب مهمانی های شبانه است و معمولاً از آن خسته نمی شوید. گفته می شود او به طور کلی طرفدار عطرهایی با ترکیب رایحه گل ها و میوه است و از بین تمام آنها این عطر را برگزیده است.

چه عطری می زنند؟,هنرمندان چه عطری می زنند؟

برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن به فروشگاه اینترنتی (www.dofito.com) مراجعه فرمایید.

هنرپیشه های مورد علاقه شما چه عطری می زنند؟